اخبار

رونمایی از باتری ایمپلنت و پزشکی

دستآوردهای فنی و تخصصی طرح تحقیقاتی محققان و متخصصان شرکت کیمیاگهر مهر در حوزه علوم شناختی تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی طی مراسمی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در نمایشگاه بین المللی تهران رونمایی شد.

دراین نمایشگاه دستآورد های و محصولات  فناورانه در زمینه های ایمپلنت های مغزی، تحریک الکتریکی عمقی مغز، تحریک مغناطیسی مغز، الکترود و باتری های لیتیمی  ایمپلنت درمعرض نمایش در آمد.

در این مراسم که دکتر سید کمال خرازی مشاور عالی معاون علمی و فن آوری رییس جمهور در امور توسعه علوم شناختی ، دکتر مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم شناختی و جمعی از مدیران شرکت ها از جمله شرکت کیمیاگهر مهر و پژوهشگران حضور داشتند، دکتر ستاری از قسمت های مختلف این رویداد نمایشگاهی بازدید و با صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه علوم شناختی به گفت و گو پرداخت.

بومی سازی تجهیزات و ابزارها ، توسعه و تقویت بازار کسب و کارها مراکز و شرکت های دانش بنیان و تجاری سازی محصولات و تجهیزات حوزه علوم شناختی به ویژه باتری های ایمپلنت از اهداف رونمایی از تجهیزات و ابزارها حاصل از اجرای طرح های تحقیقاتی تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی است.

در این رویداد نمایشگاهی، آقای دکتر ستاری و آقای دکتر نیلی از ظرفیت های فناورانه شرکت کیمیاگهر مهر در حوزه باتری های ایمپلنت و پزشکی بازدید نمودند و اعلام نمودند مراکز علمی و بالینی کشور می توانند نیازمندی های فنی و تخصصی خود در حوزه علوم شناختی را با برخوردرای از سقف پنجاه درصدی حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی تهیه و تامین کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.